Rodinné domy

Realizujeme výstavbu rodinných domů dle předložené projektové dokumentace, nebo zajistíme ...

Zobrazit více

Rekonstrukce

Stavební firma KASTIS provádí veškeré rekonstrukce, především rekonstrukce domů, bytů...

Zobrazit více

Střechy

Naše firma provádí kompletní dodávky a montáže střech, od montáže krovů, zajištění ...

Zobrazit více

Fasády a zateplení

S řešením a prováděním zateplování budov nabízí naše firma své dlouholeté zkušenosti...

Zobrazit více

Služby a nabídka
RODINNÉ DOMY

Realizujeme výstavbu rodinných domů dle předložené projektové dokumentace, nebo zajistíme zpracování projektové dokumentace na přání zákazníka. Nabízíme výstavbu rodinných domů v širokém spektru od nenáročných staveb až po nadstandardně řešené rodinné domy na klíč pro náročnější klienty, popřípadě realizaci pouze hrubé stavby. Výstavbu rodinných domů provádíme z různých materiálů, po konzultaci s klientem, každému zákazníkovi se snažíme vyhovět jeho přáním a požadavkům a postavit rodinný dům na míru.

Nízkoenergetické domy Komfortní způsob života v nízkoenergetickém domě, který se dá postavit za prakticky stejné náklady jako běžná novostavba, je umožněn použitím naprosto jednoduchých principů a technologií, které nejen šetří energii, ale také významně zvyšují komfort bydlení. Je to zejména vysoká tepelná pohoda v domě v létě i v zimě a stálý přívod čerstvého vzduchu bez průvanu V současné době se naše firma zaměřuje na výstavbu rodinných domů v nízkoenergetickém a pasivním standardu, tyto domy stavíme z klasických materiálů (zděné), nebo formou dřevostavby. Vzhledem k velice dobrým tepelně izolačním vlastnostem a rychlé výstavbě jsou dřevostavby ve stále větší oblibě u řady zákazníků. Mezi přední výhody dřevostavby patří rychlejší výstavba, lehčí a ekologičtější konstrukce, která méně zatěžuje životní prostředí.
REKONSTRUKCE

Stavební firma KASTIS provádí veškeré rekonstrukce, především rekonstrukce domů, bytů a komerčních objektů. Naše služby zahrnují jednání s klientem přímo na místě realizace, každá rekonstrukce vyžaduje individuální přístup, to naše firma preferuje a je neustále v kontaktu se zákazníkem. Součástí rekonstrukce je zpracování cenové nabídky, stavební dohled, provedení prací týmem spolehlivých a zkušených odborníků, úklid a předání staveb ve vysoké kvalitě a čistotě.
STŘECHY

Naše firma provádí kompletní dodávky a montáže střech, od montáže krovů, zajištění dodávky a montáže vazníkových krovů, po pokládku střešní krytiny včetně klempířských prací. Realizujeme také pokládku povlakových krytin plochých střech (novostavby i rekonstrukce). Veškeré tesařské, klempířské a pokrývačské práce jsou prováděny našimi zkušenými pracovníky, používáme střešní materiály a systémy renomovaných výrobců.
FASÁDY A ZATEPLENÍ

S řešením a prováděním zateplování budov nabízí naše firma své dlouholeté zkušenosti. Úspěšně realizujeme zakázky v rámci programu Zelená úsporám včetně zpracování projektové dokumentace a odborných posudků k čerpání dotace. Specializujeme se na technologie fasádních kontaktních zateplovacích systémů, provádíme také zateplení šikmých, plochých střech a stropů použitím standardní technologie nebo pomocí foukané izolace Climatizer Plus.
ZEMNÍ PRÁCE, ZAKLÁDÁNÍ STAVEB


- výkopové práce

- zavádění inženýrských sítí

- základy staveb

- zásypy, hutnění, úpravy terénu

- pokládka zámkové dlažby

- odvoz odpadu, suti